• Do fotogalérie bol pridaný nový album Hviezdoslavov Kubín.

Dňa 23.2.2024 reprezentoval našu školu žiak 4.ročníka Bryan Liam Borguľa v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín v priestoroch Základnej školy Gábora Bethlena v Nových Zámkoch. Srdečne gratulujeme k peknému recitačnému výkonu.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký výcvik.

Plavecký výcvik v Nových Zámkoch sa uskutočnil od 19. februára do 23. februára 2024. Žiaci 1. až 4. ročníka absolvovali základný a zdokonaľovací plavecký výcvik  pod vedením p. inštruktorky Moniky Kovácsovej a Mgr. Andrei Královicsovej. Plavecký výcvik úspešne ukončili v posledný deň, kedy v bazéne predviedli štýly plávania, ktoré sa počas výcviku naučili. Za úspešné absolvovanie získali Mokré vysvedčenie.

• Karneval v ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v ŠKD.

Dnešné karnevalové učenie a popoludnie v ŠKD sa nieslo v duchu dobrej zábavy . Pestro vyzdobená chodba sa premenila na tanečný parket, kde si masky zasúťažili v tancoch a hrách. V bohatej tombole deti potešilo množstvo darčekov. Ďakujeme rodičom za sponzorské dary do tomboly a chutné občerstvenie.

• Vážení rodičia a priatelia školy,

každý rok sa uchádzame o Vašu priazeň pri darovaní dvoch percent z dane nášmu Rodičovskému združeniu. Vieme, žiadateľov je veľa, ale v našej škole máte záruku, že sa peniaze využijú na rozmanitosť a kvalitu vzdelávania pre naše, Vaše deti. ĎAKUJEME.

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Údaje na poukázanie 2%:

Obchodné meno alebo názov:Slovenská rada rodičovských združení - Rodičovské združenie pri                                                      Základnej škole

Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo:Bešeňov 628, 94141 Bešeňov

Právna forma: Občianske združenie